Peter Miller okulary przeciwsłoneczne. Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne?

jill111 / Pixabay

Noszenie okularów przeciwsłonecznych, w szczególności w bardzo gorące, słoneczne dni, to obowiązek każdej osoby, której zależy na właściwej ochronie narządu wzroku. Na rynku dostępny jest tak ogromny wybór marek, modeli, kształtów i kolorów okularów, że każdy znaleźć może produkt, który będzie dopasowany do danej twarzy i urody. Czym się kierować, dobierając okulary?

Peter Miller okulary przeciwsłoneczne

Przede wszystkim należy określić kształt swojej twarzy, aby potem dobrać kształt okularów. I tak na przykład osoba o twarzy owalnej, nie powinna nosić oprawek okrągłych, natomiast osoba o twarzy bardzo szczupłej i podłużnej raczej nie będzie dobrze wyglądać w wąskich, prostokątnych oprawkach. Powinna raczej postawić na Peter Miller okulary przeciwsłoneczne o nieco większych oprawkach, najlepiej o tzw. kształcie „kocie oczy”.

Jeśli chodzi natomiast o kolorystykę, to osoby o bardzo delikatnej urodzie, na przykład blondynki o jasnej cerze, raczej powinny unikać oprawek bardzo ciemnych, czarnych czy brązowych. Pamiętajmy też, że lato to czas słońca, kolorów i radości, dlatego nie bójmy się nosić okularów barwnych, w fantazyjne wzory i mieszanki kolorów.

Możesz również polubić…