Jak działa usługa pranie na telefon w Warszawie?

ErikaWittlieb / Pixabay

Pranie na telefon (Warszawa, Gdańsk, Kraków i inne miasta, w których znajdują się pralnie EBS), to usługa, która pozwala Ci skutecznie pozbyć się uciążliwych plam lub odświeżyć delikatną tkaninę oszczędzając jednocześnie czas, nerwy i energię. To nowoczesne rozwiązanie, z którego jeśli nie regularnie, warto korzystać choć raz na jakiś czas.

Z pralni chemicznych korzystamy z różną częstotliwością. Czasami regularnie, a czasami “od święta” – w zależności od potrzeb i odzieży, jaką przechowujemy w naszej szafie. Z pomocy profesjonalnych i doświadczonych fachowców korzystamy chcąc odświeżyć garnitury lub suknie balowe, a także chcąc usunąć uciążliwe plamy i zabrudzenia na delikatnych tkaninach.

To tam poddawane są one specjalnie dopasowanym procedurom z użyciem specjalistycznych maszyn i efektywnych środków czyszczących. Obsługa jednocześnie pilnuje, aby każda rzecz traktowana była ze szczególną uwagą, zgodnie z instrukcją pozostawioną przez jej producenta na metce.

Ale aby korzystać z pralni chemicznej, trzeba ją odwiedzić wraz z rzeczami, które chcemy oddać do czyszczenia. To często niemały kłopot. Dotarcie do pralni chemicznej często bowiem wiąże się z nadprogramową trasą, bo niestety rzadko się zdarza, że stoi ona po drodze do naszej pracy czy szkoły lub przedszkola naszych dzieci.

Na szczęście pralnia EBS wychodzi naprzeciw potrzebom takim klientom jak my i dedykuje dla nas usługę pranie na telefon. To rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się zwłaszcza dla zapracowanych mam, które nie mogą pozwolić sobie na stratę cennego czasu w poszukiwaniu najkrótszej trasy do pralni chemicznej.

Pranie na telefon polega na skontaktowaniu się z pralnią chemiczną, ustaloną ilością i stopnia zabrudzenia odzieży, ustaleniu ceny, terminu i godziny odbioru brudnych rzeczy przez specjalnego kuriera. Gdy zostanie to ustalone kurier zjawia się w ustalonej porze i odbiera nasze pranie.

Następnie przekazuje je w profesjonalne ręce doświadczonej obsługi pralnie chemicznej, która w odpowiedni sposób zajmuje się każdą z naszych rzeczy. Po skutecznym czyszczeniu, odzież jest także prasowana, dzięki czemu kurier dostarcza nam ją z powrotem czystą, świeżą, pachnącą i uprasowaną – gotową do ponownego noszenia.

Możesz również polubić…