Mini Lotto – czy trudno jest wygrać?

frycyk01 / Pixabay

Gra Mini Lotto to ciekawa propozycja Totalizatora Sportowego. Obecnie główna nagroda jest większa niż wcześniej, dlatego też coraz więcej osób bierze ją pod uwagę. Jakie są główne zalety gry Mini Lotto i w jaki sposób można typować liczby?
Główną zaletą gry Mini Lotto jest wysokie prawdopodobieństwo trafienia głównej wygranej. Widać to zresztą obserwując, ile osób rzeczywiście jest w stanie wytypować prawidłowy zestaw liczb. Ze względu na niską cenę kuponu na zakupienie zakładu decyduje się więcej osób, jednak nadal za bardzo dobry wynik należy uznać fakt, że właściwy zestaw zostaje praktycznie codziennie wytypowany i wysłany przez przynajmniej jednego gracza. Takiego wyniku próżno szukać w przypadku innych gier Totalizatora Sportowego.

 

W jaki sposób można typować liczby w przypadku gry Mini Lotto? Wielu graczy decyduje się na prowadzenie samodzielnych statystyk losowań. Można postępować tak samo lub skorzystać z gotowych tabeli na stronach internetowych. Tam właśnie można znaleźć również najczęściej losowane liczby Mini Lotto. Warto skorzystać ze statystyk i sprawdzać ostatnie losowania tej gry. Na tej podstawie można wyznaczyć tak zwane gorące liczby, czyli te losowane często. Wielu graczy bierze te liczby pod uwagę, mieszając je zazwyczaj z liczbami, które wypadają rzadziej. Można również postąpić nieco inaczej i pod uwagę brać także liczby zimne, czyli te, które nie zostały wylosowane przez co najmniej kilkanaście losowań. Taka metoda typowania liczb nie musi jednak przynieść dobrego rezultatu, dlatego warto jest o tym pamiętać wykupując zakład.

 

Możesz również polubić…