Bezbolesne zwiększanie długości włosów

Ana_J / Pixabay

Włosy dla większości kobiet są czymś ważnym, o co szczególnie dbają. Niestety często ich wygląd nie jest zadowalający i wykonanie odpowiednich zabiegów upiększających może to zmienić. Jednym z nich jest przedłużanie włosów.

BEZBOLESNE PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Przedłużanie włosów jest zabiegiem, który może wydawać się mało zachęcający (w szczególności dla osób, które pierwszy raz o nim słyszą). Jednak nie ma się o co martwić, ponieważ zabieg ten jest całkowicie bezbolesny, nie wymaga angażu chirurga. Zabieg ten wykonywany jest najczęściej w salonach fryzjerskich. Do zabiegu wykorzystuje się doczepy, czyli kosmyki włosów, które następnie mocowane są do włosów osoby, która się jemu poddaje.

WYBÓR RODZAJU DOCZEP

Istnieją dwa rodzaje doczep, które można zastosować podczas zabiegu przedłużania włosów. Są to doczepy naturalne oraz doczepy sztuczne – naturalne pochodzą z naturalnych, prawdziwych włosów, natomiast sztuczne są wyprodukowane w sposób sztuczny. Ceny każdego z tych rodzajów są różnorodne, jednak za włosy naturalne należy zapłacić zdecydowanie więcej, ponieważ jakościowo i pod względem estetycznym prezentują się lepiej.

WYBÓR SALONU FRYZJERSKIEGO

Aby znaleźć salon fryzjerski, w którym można poddać się zabiegowi przedłużania włosów – nie trzeba nawet wychodzić z domu. Warto wpisać w wyszukiwarkę interesujące nas hasło wraz z miejscowością – przykładowo: przedłużanie włosów Jarocin, jeśli mieszkamy w województwie wielkopolskim. Przed wybraniem salony warto sprawdzić o nim opinie poprzednich klientów.

Możesz również polubić…